Група компаній «Інтекс Плюс»

Група компаній «Інтекс Плюс»

Вже 30 років компанія здійснює свою діяльність на ринку деревообробної
промисловості.
Ми першими на пострадянському просторі розпочали виробництво дискових пил з підрізними ножами, і за ці роки досягли шаленого розвитку. Наразі «Інтекс Плюс» є виробниками дискових пил, фрез, ножів, рамних та стрічкових пил, тобто усього спектру дереворізального інструменту. Стелітовані і сталеві стрічкові пили можуть сягати до 260 мм. Рамні стелітовані і сталеві пили виготовляють до 180 мм. Також компанія надає сервісне обслуговування інструменту. Пили виробництва «Інтекс плюс» працюють на 30-40% довше вітчизняних аналогів завдяки використанню сплаву «CERATIZIT» та сталей від «THYSSEN KRUPP».
Роботизована лінія для загострювання пил «Vollmer», неабияк змінила розвиток компанії та спрямувала на курс автоматизації та всесвітнього визнання. Окрім виробництва, реалізації якісного інструмента, ми відновлюємо і готуємо до експлуатації вживане вітчизняне і закордонне обладнання, маємо столярний цех, де випробовуємо інструмент.
Завдяки індивідуальному підбору інструменту для клієнта їм вдається досягти максимально ефективного використання своєї продукції. Виготовлення та ремонт деревообробного обладнання є ще одним різновидом діяльності підприємства, адже
матеріальна база та кваліфікаційні фахівці дозволяють їм виконувати технічні завдання будь якої складності.

  • виробництво дискових пил з підрізними ножами
  • виробництво фрез, ножів, рамних та стрічкових пил
  • сервісне обслуговування інструменту
  • реалізація якісного інструменту
  • відновлення і підготовка до експлуатації вживаного вітчизняного і закордонного обладнання
  • випробування інструменту
  • виготовлення та ремонт деревообробного обладнання

Контакти групи компаній «Інтекс Плюс»

Тел.: +380967312992, +380967312990
inteks.company@gmail.com
Посилання на сайт: https://inteks.com.ua/katalog-produkcii